Cymbergaj wynajem

Podczas gry w Cymbergaj krążek porusza się po gładkim polu, na którym znajdują się małe otwory przez które uchodzi powietrze. Dzięki temu krążek utrzymuje się w powietrzu i może osiągać wielką prędkość podczas uderzenia.

„Kosmiczne” urządzenie do gry dla dwóch zawodników. Cymbergaj to gra polegająca na uderzeniu specjalną paletką w plastikowy krążek, który należy wbić do bramki przeciwnika. Cymbergaj jest grą z ponad stu letnią tradycją, w Polsce zyskała już ogrom fanów. Gorąco Polecamy, atrakcja świetnie nadaje się na pikniki rodziny, imprezy integracyjne.

Atrakcje hotelowe to propozycje zabaw, przeznaczonych na wieczory integracyjne, bankiety, spotkania firmowe. Oprócz pokazów i degustacji znajdziemy tutaj wiele atrakcji, w których uczestnicy biorą czynny udział w zabawie. Organizacja mistrzostw w piłkarzyki, turnieju darta, czy wyścigów na symulatorach Formuły 1 może wciągnąć każdego, a organizacja zabawy z kasynem pozwala poczuć na sobie dreszczyk emocji.

Wśród atrakcji dla dzieci znajdziemy szereg kolorowych dmuchańców, które przyciągają do zabawy nie tylko tych najmłodszych, ale dają również możliwość sprawdzenia swoich umiejętności dzieciom starszym. Imponują swoją wielkością i możliwościami wspólnej zabawy. Z myślą o najmłodszych przygotowany został kącik animacji zabaw dla dzieci, w którym trzy doświadczone animatorki organizują gry i zabawy ruchowe, malują twarze, wspólnie z dziećmi układają klocki, puzzle oraz pomagają dzieciom wzajemnie się poznawać poprzez zabawy z chustą animacyjną.

Cymbergaj to znakomita rozrywka dla dwóch zawodników, wymagająca dużej zręczności i uwagi. Z atrakcji mogą skorzystać zarówno dzieci jak i dorośli uczestnicy imprezy. Gwarantuje sportowe emocje. Dla zwycięzców w turnieju na Cymbergaju czekają dyplomy i puchar.

Urządzenie do gry w MINI hokej CYMBERGAJ wyposażone w nadmuch powietrza utrzymujący krążek nad powierzchnią pola. Atrakcja gabarytowo dopasowana do najmłodszych użytkowników. MINI CYMBERGAJ to gra zręcznościowa gwarantująca wesołą zabawę i sportowe emocje.
Dla zwycięzcy puchar i dyplom, atrakcja niezależna od pogody.

W ofercie firmy znajdziemy sporo urządzeń rozrywkowych dla dorosłych i dzieci, które są nie lada atrakcją na każdej imprezie plenerowej: pikniku, festynie, imprezie integracyjnej. Dmuchańce, które proponujemy dorosłym osobą to głównie urządzenia do rywalizacji, w których dla zwycięzców przygotowane są puchary oraz dyplomy. W swojej ofercie posiadamy również różnego rodzaju symulatory oraz siłomierze.